Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 

مشاوره در پروژه های اینترنتی

شما می توانید مشاوره ما در کار خود استفاده کنید تا مطمئن شوید کاری درست و در خور شأن فعالیت خود انجام می دهید. سیستم مشاوره ای هانی نت، آنالیزی استاندارد و علمی از پرتال، سایت و خدمات شما ارائه می دهد تا شما بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

تخصص هانی نت در مشاوره، (طراحی و پیاده سازی) پروژه های اینترنتی، پرتال، سایت و میزبانی سایت می باشد. همچنین مشاور و مجری شما در خدمات سئو (بهینه سازی سایت در جستجوگرها) و برند سازی و تبلیغات اینترنتی در هر لحظه. طراحی حرفه ای و همگام با نیاز فعالیت شما جزء خدمات ما به شما است. فقط کافی است با ما مشورت کنید تا شما را به دهکده جهانی معرفی کنیم.

 طراحی سایت و پورتال

هانی نت با تجربه ای علمی و اصولی در طراحی و راه اندازی وب سایت ها و پورتال های اطلاع رسانی از سیستم مدیریت محتواهای مختلفی جهت این امر استفاده می نماید. قابلیتهای کلیدی نرم افزار طراحی سایت و پرتالهای استفاده شده توسط هانی نت عبارتند از : مدیریت و كاربري آسان، تقدم در امنيت، بدون محدودیت در حجم داده، بهینه سازی شده برای جستجوگرها، دارای ادیتور متن پیشرفت، پشتیبانی از فرم های الکترونیک، پشتیبانی از انواع مرورگرهای اینترنتی، سیستم عضوگیری پیشرفته و ...

 طراحی قالب گرافیکی سایت

شناخت و آنالیز فعالیت ها و نیازهای شرکت و ديدگاه مدیران آن، تحلیل بر اساس فعالیت و روانشناسی رنگ و طرح، استفاده از آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردها و به کار گیری طراحان حرفه ای برای اجرای ایده های ناب، خدمتی است که هانی نت برای طراحی سایت و پرتال شما انجام می دهد تا شما با خیالی آسوده بتوانید جلوه ای زیبا و کارآمد در این دهکده جهانی داشته باشید.

 خدمات سئو یا بهینه سازی برای موتور جستجو ها (SEO)

بالابردن رتبه سایت و افزایش ترافیک سایتها یکی از اصلی ترین خدمات فناوری اطلاعات هانی نت می باشد. برخی از راهکارهای ما در نیل به این هدف عبارتند از : معرفی سایت به موتورهای جستجو و دایرکتوری ها، آنالیز سایت و طبقه بندی محتوای ارائه شده، تبادل لینک بین سایتها با موضوعات مشابه، ویرایش کلیه متاتگ ها شامل نام صفحه، کلمات کلیدی و ...، قراردادن تبلیعات در وب سایتهای پر بازدید و ...

 برند سازی و تبلیغات جهانی

بخش برند سازی و تبلیغات هانی نت به پشتوانه سالها تجربه و به همت تیم تخصصی خود شامل گرافیست های حرفه ای، فلش کاران مسلط دارای ایده های ناب، تصویر برداران حرفه ای ارائه دهنده خدمات زیر می باشد : کلیه خدمات طراحی گرافیک و چاپ، مشاوره، طراحی و پیاده سازی پروژه های اینترنتی، پرتال، سایت، تجارت الکترونیک و ...

پشتیبانی از فعالیت های اینترنتی، پرتالها و سایتها

 سرور اختصاصی و سرور مجازی

سرورهای اختصاصی عموما برای مصارف حرفه‌ای سایتها یا خدمات دهندگان میزبانی سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد علاوه بر هزینه راه‌اندازی و ماهیانه این سرورها، هزینه‌های جانبی نظیر نگهداری و یا مسئولیتهایی مانند امنیت، پشتیبان گیری و ... را نیز باید برای این سرورها در نظر گرفت.

 سرورهای اختصاصی نیز موما برای مصارف حرفه‌ای سایتها یا خدمات دهندگان میزبانی سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد علاوه بر هزینه راه‌اندازی و ماهیانه این سرورها، هزینه‌های جانبی نظیر نگهداری و یا مسئولیتهایی مانند امنیت، پشتیبان گیری و ... را نیز باید برای این سرورها در نظر گرفت.

خدمات دامنه

دامنه در حقیقت نام وب سایت شما می‌باشد كه از دو قسمت نام و پسوند تشكیل شده است. پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از .com، .net و .org كه دارای مصارف عمومی می‌باشند و هر یك به ترتیب معرف سایتهای تجاری (Commercial)، شبكه (Network) و سازمانی یا غیر انتفاعی (Organization) می‌باشند. در ثبت این دامنه‌ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نامها با اولویت درخواست ثبت می‌شوند و برای مدت یك تا ده سال (قابل تمدید) با توجه به حق الثبت پرداختی معتبر می‌باشند.

خدمات میزبانی

 تعیین و تبیین هدف یك سایت اولین قدم و تعیین كننده ترین قدم برای راه‌اندازی سایت خواهد بود. اگر در مورد فعالیت خود در وب سایت مطمئن نیستید ولی به هر دلیل در راه‌اندازی این سایت نیاز به سرعت عمل دارید بهتر است بجای سایت پر گزینه ولی ناقص، یك سایت ساده ولی كامل را هدف قرار دهید. راه‌اندازی یك سایت ممكن است در كمتر از یك ساعت تا حتی سالها صورت گیرد ولی زمان صرف شده صرفا دلیلی بر كامل بودن سایت نخواهد بود.