Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 

 

شناخت و آنالیز فعالیت ها و نیازهای شرکت و ديدگاه مدیران آن، تحلیل بر اساس فعالیت و روانشناسی رنگ و طرح، استفاده از آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردها خدمتی است که هانی نت برای طراحی سایت شما انجام می دهد تا شما با خیالی آسوده بتوانید جلوه ای زیبا و کارآمد در این دهکده جهانی داشته باشید.

انتخاب گروه هانی نت برای طراحی وب سایت شما،  لزوم طراحی و توسعه یک وب سایت حرفه ای را نمایان می سازد. و ما این انتخاب را به شما تبریک می گوییم.

امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که تبلیغات آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند. یک وب سایت با طراحی مناسب، می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات و ارائه خدمات یک شرکت داشته باشد و فعالیت های آن را به جهانیان نمایش دهد.

یک طرح گرافیکی خوب، مناسب و با هدف، نتایج قابل قبولی در پی دارد.

آنچه در نگاه اول، بازدیدکننده سایت شما را جذب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب می کند نوع طراح گرافیکی سایت می باشد که همین امر به تنهایی تبلیغی بزرگ برای شما و در نتیجه جذب بازدید بالا می باشد.  

هانی نت با هدف ایجاد تحول و روندی نو در طراحی وب سایت ایرانی، به عرصه فعالیت در زمینه اینترنت گام نهاد.

بررسی های انجام شده نشان میدهد که اغلب شرکت ها و سازمان های ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی صفحات وب صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند حال آنکه در دنیای بیش از 25 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، عدم توجه به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وب سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب میشود. 
هانی نت در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی گرافیکی وب سایت، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب و رعایتت استانداردهایی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت. و آنها را در رقابت با سایر رقبای تجاری خود پیش خواهد انداخت. و ارمغان بازدید بالایی را برای سایت شما به همراه خواهد آورد.

اصول رعایت شده در طراحی گرافیکی یک وب سایت توسط هانی نت:

- شناخت و آنالیز فعالیت ها و نیازهای شرکت و ديدگاه مدیران آن

- تحلیل بر اساس فاز شناخت

- رعایت اصول روانشناسی در امر طراحی و انتخاب رنگ مناسب در طرح های گرافیکی

- رعایت اصول و استاندارد های مطرح در جهان برای طراحی و گرافیک صفحات وب

- آنالیز وب سایت های مشابه در فعالیت برای آسیب شناسی آنها و انتخاب بهترین روش گرافیکی

- طراحی گرافیکی بسیار زیبا و کارآمد در تبلیغ و جذب بازدید بالا

- سعی در انجام طراحی ای منحصر به فرد و بی نظیر و بدون تقلید از وب سایت های مشابه