Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 

 

 یکی دیگر از فاکتورهایی که می تواند بر موفقیت طراحی سایت شما تاثیر داشته باشد و در جلب نظر کاربر موثر باشد ، تصاویر مورد

استفاده در وب سایت شما است. در واقع یکی از شغل هایی که به نحوی با طراحی سایت عجین است ، عکاسی می باشد. در این میان عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بیش از سایرین مد نظر هستند.

معمولا شرکت ها و موسسات بزرگ که به طراحی سایت خود اهمیت می دهند، از عکاسی تبلیغاتی و صنعتی نیز بهره می برند. در واقع این شرکت ها سعی می کنند از تصاویر زیبا و جذاب و منحصر به فرد محصولات و خدمات خود در وب سایت خود استفاده نمایند. این شرکت ها به صورت منحصرا از محصولات خود تصاویر و عکس های صنعتی و تبلیغاتی تهیه می کنند و برای جذابیت بیشتر وب سایت خود از این عکس ها در سایت استفاده می کنند.

عکاسی منحصر به فرد کالاها و استفاده از تصاویر بکر در طراحی سایت می تواند بر سئو تصاویر شما نیز تاثیر مثبت داشته باشد. بنابراین اگر به طراحی سایت و سئو سایت خود اهمیت می دهید توصیه می کنیم از هنر عکاسی نیز کمک بگیرید. تصاویر با کیفیت می تواند کاربر را به وب سایت شما جذب کند و ماندگاری کاربر در سایت را افزایش می دهد.