Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

درباره ما

 

 

در یک چشم اندازی کلان، این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ی استفاده‌ی صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات را فراهم آورد تا با ارتقای جایگاه کشور، در قرارگیری آن در زمره کشورهای پیشرفته در این زمینه گام مثبتی بردارد.

بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص، جوان و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری در عرصه جهانی است. برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارائه خدمات ارزش افزوده در رأس فعالیت های این گروه قرار دارد.انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

هانی نت با همكاري جمعي از گروه های مختلف مرتبط با فناوری اطلاعات و با هدف ارائه جديدترين خدمات تخصصي در زمینه شبکه، طراحی گرافیک و آموزش مدیران موفق به راه افتاده است.هانی نت پاسخي است به نياز مؤسسات كشور در زمينه خدمات تخصصي؛ اعم از مدیریت، مشاوره، اجرا و پشتیبانی، بر اساس شناختي دوگانه از خواست مشتري و راه حل مناسب.هانی نت با بهره گيري از تخصص  مديران، مشاوران و كارشناسان خود داراي يك گروه بسيار قوي و فني مي باشد كه در كليه پروژه هاي شركت به صورت يك تيم فعّال عمل مي كنند.

تمامی کارشناسان هانی نت همگام با اطلاعات به روز دنیا، شما را همراهی خواهند کرد.

عمده خدمات هانی نت را می توان در چند بخش زیر تقسیم نمود :

- مشاوره،

- آموزش مدیران،

- طراحي و گرافیک،

- اجرا و پیاده سازی،

- نگهداری و پشتيباني،

- ارائه راهکارهای امنیتی،

- ست و آناليز.

از سوی دیگر با توجه به رشد سریع تکنولوژی در حوزه فناوری اطلاعات و نیاز سازمان ها به دریافت خدمات با کیفیت بهتر، این مجموعه حوزه فعالیت های خود را به موارد فوق محدود نکرده است و  سرمایه گذاری بر روی شناخت راهکارها و محصولات جدید بر اساس نیازسنجی سازمان ها انجام داده است.

ارائه خدمات گرافیکی و تبلیغاتی مبتنی بر نیاز روز امری است که گروه هانی نت را در راستای رسیدن به هدف خود کاملتر خواهد کرد، بنابراین این گروه با شناخت و تقویت و به کار گیری افرادی متخصص در این زمینه در صدد کامل تر کردن خدمات گروهی خود برآمد.

آموزش مدیران با استعداد و خلاق در کشور ما امری است که این گروه خود را ملتزم به آن می داند.

ما به فکر آنیم که ایران سرآمد کشور های روز دنیا در زمینه فناوری اطلاعات باشد و در رسیدن به این مهم تمامی تلاش خود را شبانه روز به کار خواهیم برد.